• Täyden palvelun tietoliikenneyhtiö
  • Asiakastuki 06 557 0124 (Ma-Pe 9-16)

Yhteystiedot

JAPO vaihde

Avoinna arkisin klo 9-16

06 557 0111

JAPO asiakastuki (9-16)

06 557 0124
asiakastuki@japo.fi

Käyntiosoite

Kauppakatu 10
62900 Alajärvi

Toni Harjula
toimitusjohtaja
toni.harjula@japoyhtiot.fi
044 557 0119
JAPO yrityksenä

Soile Kivipelto
laskutus@japo.fi
06 557 0111
arkisin klo 9-16

Veli-Matti Levijoki
veli-matti.levijoki@japoyhtiot.fi
044 557 0134

Petri Lahdenmäki
petri.lahdenmaki@japoyhtiot.fi
044 557 0120

Risto Laukkonen
risto.laukkonen@japoyhtiot.fi
044 557 0131

Arto Kytölä
arto.kytola@japoyhtiot.fi
044 557 0133

Veli-Matti Nordqvist
veli-matti.nordqvist@japoyhtiot.fi
050 561 9723

 

Saat tiedot maanalaisista rakenteistamme nopeasti ja maksutta osoitteesta:

www.kaivulupa.fi

Jätä kaapelinnäyttöpyyntö: kaapelinaytot@japoyhtiot.fi

Lue ensin:
Ajankohtaiset häiriötiedotteet

Tee vikailmoitus soittamalla:
arkisin klo 9-16
p. 06 557 0019
muina aikoina puhelusi ohjautuu vikavastaajaamme

Jätä vikailmoitus sähköpostilla:
vikailmoitukset@japoyhtiot.fi

Jari Kuhalampi
jari.kuhalampi@japoyhtiot.fi
050 066 4706

Joel Viita-aho
joel.viita-aho@japoyhtiot.fi
044 557 0112

Jukka Salmenautio
jukka.salmenautio@japoyhtiot.fi
044 557 0151

Ilkka Salo
ilkka.salo@japoyhtiot.fi

Robert Lindeman
robert.lindeman@japoyhtiot.fi

Käyntiosoite
Kinaporintie 9
62900 Alajärvi

Jukka Salmenautio
jukka.salmenautio@japoyhtiot.fi
044 557 0151

Markku Pippola
markku.pippola@japoyhtiot.fi
044 557 0152

Antti Rauhala
antti.rauhala@japoyhtiot.fi
044 557 0166

Alajärven Puhelinosuuskunta
Kauppakatu 10, 62900 Alajärvi

p. 06 557 0111 (9-16)

Verkkolaskutiedot
Välittäjä OKOYFIHH
Verkkolaskuosoite FI3651880710000103 Y-tunnus: 0177601-1

Myymälä
06 557 0115

Avoinna:
Ma-Pe 9-17, La 10-14
myynti@japoyhtiot.fi

Kauppakatu 10
62900 ALAJÄRVI

Käyntiosoite
Keskustie 8
63600 TÖYSÄ

Juha Valtakoski
juha.valtakoski@japoyhtiot.fi
0500 791 897